Minecraft Realms 

Cihazlar arasında paylaşılan dünyalarda arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak kolayca ve güvenle oynayabileceğiniz kendi kişisel Minecraft sunucunuza yönelik bir aboneliktir.

Realms: Java Sürümü

Minecraft’ı bu cihazlardan birinde mi oynuyorsunuz? O halde Java Sürümü için Realms’e ihtiyacınız var!

Realms: Java Sürümü, Windows, Linux ve Mac üzerinde desteklenir

Bedrock Sürümü için Realms ve Realms plus

Minecraft’ı bu platformlardan herhangi birinde mi oynuyorsunuz? Minecraft Market’e erişiminiz var mı? O halde Bedrock Sürümü için Realms ve Realms Plus aradığınız planlardır! 

Realms Plus, PS4, Nintendo Switch, Xbox, Android, iOS, Amazon Fire ve Windows cihazlarında desteklenir

Oyun içinde Minecraft Marketplace'i ziyaret ederek Bedrock Edition için Realms veya Realms Plus aboneliği satın alın veya yeni bir dünyaya başlarken yalnızca Realms üzerinde Oluştur’u seçin.

Özellikler

bullet-icon

Kişisel Bir Sunucu

Yerel olarak veya Realm’inizde oynayın: Bulutta güvenli bir şekilde saklanan kalıcı bir çevrimiçi dünya.

bullet-icon

Kurması ve oynaması kolay

Kurulum, Minecraft oynarken yeni bir dünya yaratmak kadar basittir; sadece Realms üzerinde Oluştur’u seçin. Gelişmiş ipuçları ve sorun giderme için SSS ve eğiticilerimizi ziyaret edin. 

bullet-icon

Önce Güvenlik!

Sadece davet ettiğiniz oyuncular Realm’inize katılabilir. İzinleri yönetin ve istenmeyen ziyaretçileri istediğiniz zaman kısıtlayın veya yasaklayın.

bullet-icon

Arkadaşlarla birlikte oynayabileceğiniz bir ortam

En fazla 10 arkadaşınızla aynı anda birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın hiçbir zaman ödeme yapmasına gerek yoktur; Realm’inize ve üzerindeki tüm içeriğe ücretsiz olarak erişirler!

bullet-icon

En İyi içerik

Java Sürümü için Realms’e abone olduğunuzda, seçilmiş kullanıcı yaratımlarıyla oyununuzu geliştirin, Realms Plus ile aylık ücretsiz Minecraft Market içeriğinin keyfini çıkarın veya Marketplace öğelerini ayrı olarak satın almak istiyorsanız Bedrock Sürümü için Realms’i seçin. 

bullet-icon

Cihazlar arası oynama ve Eşitleme (yalnızca Bedrock)

Konsolunuzdan telefonunuza veya PC’nize, Bedrock Sürümü’nü yükleyebileceğiniz herhangi bir platforma geçin. 

bullet-icon

Deneyiminizi geliştirin

Üç farklı dünya veya Market paketi yükleyin ve dünya slotlarını kullanarak bunlar arasında kolayca geçiş yapın. Kontrol sizde; siz ve arkadaşlarınız için hangi dünyanın aktif olduğunu siz seçersiniz.

Realms Plus Haberleri

    Block...Block...Block...