Minecraft Realms 

Subskrypcja własnego, osobistego serwera Minecraft, na którym łatwo i bezpiecznie zagrasz online ze znajomymi — w jednym świecie na różnych urządzeniach.

Realms: Java Edition

Grasz w Minecraft na jednym z tych urządzeń? Zatem potrzebne Ci Realms dla wersji Java Edition!

Realms: Java Edition dla systemów Windows, Linux i Mac

Realms dla wersji Bedrock Edition i Realms Plus

Grasz w Minecraft na jednej z tych platform? Masz dostęp do Rynku Minecraft? Zatem Realms dla wersji Bedrock Edition i Realms Plus to subskrypcje dla Ciebie! 

Realms Plus działa na platformach PS4, Nintendo Switch, Xbox, Android, iOS, Amazon Fire i Windows

Odwiedź Rynek Minecraft w grze, aby wykupić subskrypcję Realms Bedrock Edition lub  Realms Plus , albo wybierz opcję Stwórz w Realms, tworząc nowy świat.

Cechy

bullet-icon

Osobisty serwer

Graj lokalnie lub w swoim obszarze Realm — trwałym świecie online, który jest bezpiecznie przechowywany w chmurze.

bullet-icon

Łatwa konfiguracja i zabawa

Konfiguracja serwera jest równie łatwa, co tworzenie nowego świata w grze Minecraft — po prostu wybierz opcję Stwórz w Realms. Odwiedź sekcję często zadawanych pytań i samouczków, aby poznać zaawansowane wskazówki i rozwiązać problemy. 

bullet-icon

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Tylko zaproszeni gracze mogą dołączyć do Twojego świata Realm. Zarządzaj uprawnieniami i w każdej chwili banuj niechcianych gości lub ograniczaj ich możliwości.

bullet-icon

Miejsce zabawy ze znajomymi

Graj jednocześnie nawet z 10 znajomymi. Twoi znajomi nie muszą płacić — dostęp do Twojego serwera Realm i całej jego zawartości uzyskują za darmo!

bullet-icon

Najlepsze treści

Urozmaić grę dzięki wyselekcjonowanej zawartości tworzonej przez użytkowników, wykupując subskrypcję Realms Java Edition, korzystaj z comiesięcznej darmowej zawartości Rynku Minecraft dzięki subskrypcji Realms Plus lub wybierz subskrypcję Realms Bedrock Edition, jeśli treści z Rynku chcesz kupować osobno. 

bullet-icon

Gra międzyplatformowa i synchronizacja urządzeń (tylko wersja Bedrock)

Przesiądź się z konsoli na telefon lub komputer — albo dowolną platformę obsługującą wersję Bedrock Edition. 

bullet-icon

Urozmaicaj rozgrywkę

Prześlij trzy różne światy lub pakiety z Rynku i łatwo się między nimi przełączaj dzięki miejscom na światy. To Ty masz kontrolę — wybierz, który świat ma być aktywny dla Ciebie i Twoich znajomych.

Aktualności Realms Plus

    Block...Block...Block...