Wszystko, co musisz wiedzieć

Czym jest Minecraft Live?

Minecraft Live to wirtualne wydarzenie, do którego można uzyskać dostęp na całym świecie. Znajdziesz tam nowości związane z naszymi grami, twórców treści oraz głosowanie społeczności, które ma wpływ na przyszłość gry.


Jak mogę oglądać Minecraft Live?

Możesz oglądać Minecraft Live w dowolnym miejscu, które ma połączenie z Internetem. Użyj telefonu, tabletu, komputera lub konsoli do gier, aby obejrzeć wydarzenie na stronie Minecraft.net/live lub na kontach Facebook, YouTube i Twitch.


Kiedy obywa się Minecraft Live?

Minecraft Live odbędzie się wirtualnie 15 października 2022 r. i rozpocznie się o godzinie 12:00 czasu EDT.


Czym jest Głosowanie na Moba?

Każdego roku niesamowita społeczność Minecraft pomaga nam kształtować grę, głosując na nowego moba! Wśród mobów, które zostały dodane do Minecraft po poprzednich głosowaniach, jest świecąca kałamarnica, allaj i... fantom. Wybieraj ostrożnie. Prosimy.


Kiedy mogę głosować?

Głosowanie rozpocznie się 14 października o godzinie 12:00 czasu EDT i zakończy 15 października o godzinie 12:00 czasu EDT. Masz tylko jeden głos, ale możesz go zmienić tyle razy, ile chcesz w ciągu tych 24 godzin.


Czy mogę głosować na Twitterze w tym roku?

Chcemy mieć pewność, że każdy, kto gra w Minecraft, ma szansę na to, aby jego głos został usłyszany, dlatego przenieśliśmy głosowanie na naszą własną platformę. Głosując z launchera, Minecraft.net i z naszej specjalnej mapie karnawałowej dla Bedrock Edition, głosowanie pozostanie anonimowe, dopóki nasi gospodarze nie ujawnią zwycięzcy podczas Minecraft Live 2022!


Na które moby mogę głosować w tym roku?

Do wyboru są trzy moby – tuff golem, rascal i sniffer.


Jak mogę zagłosować na mojego ulubionego moba?

Możesz głosować, grając w mapę Minecraft Live 2022, specjalną mapę dla Bedrock Edition stworzoną na tę doniosłą okazję! Jeśli nie masz Bedrock Edition, możesz głosować, otwierając launcher lub odwiedzając Minecraft.net/live.


Jak mogę głosować w Minecraft: Bedrock Edition?

Upewnij się, że na urządzeniu jest zainstalowana najnowsza wersja gry Minecraft: Bedrock Edition. Uruchom grę i kliknij przycisk Minecraft Live znajdujący się w lewym dolnym rogu ekranu głównego. Teraz najtrudniejszy etap – wybór moba, na którego zagłosujesz!


Dlaczego warto głosować w grze Minecraft: Bedrock Edition?

Ta karnawałowa mapa dla wielu graczy to specjalne wydarzenie na żywo dla graczy z całego świata, którzy mogą wspólnie głosować na swoje ulubione moby! Kiedy już zdecydujesz, którego moba chcesz spotkać w Minecraft, pociągnij za odpowiednią dźwignię, aby oddać swój głos! Oprócz głosowania i odkrywania atrakcji karnawału z innymi graczami Minecraft, znajdziesz tam również wiele mini-gier do wspólnej gry! Obejrzyj ten , aby zobaczyć zapowiedź mapy Minecraft Live 2022!


Co zrobić, jeśli nie mam Bedrock Edition?

Nie ma problemu, istnieją dwa inne sposoby głosowania! Głosuj, otwierając launcher lub odwiedź Minecraft.net/live. Pamiętaj jednak, że jeśli posiadasz subskrypcję Xbox Game Pass, masz dostęp zarówno do Java Edition, jak i Bedrock Edition. Możesz przeczytać więcej tutaj: Minecraft.net/article/java-or-bedrock-edition..


Jak zalogować się, aby oddać głos w Bedrock Edition?

Postępuj zgodnie z instrukcjami na stronie Help.minecraft.net/hc/articles/360045828292-How-to-Log-In-to-Minecraft, aby zalogować się lub utworzyć konto.


Często zadawane pytania

Masz inne pytania? Znajdziesz odpowiedzi w naszym portalu pomocy