Eklentileri Kullanan Minecraft Oluşturucusu Olmayı Öğrenin

Eklentiler ile Minecraft’ı nasıl modlayacağınızı öğrenin. Görünümler oluşturun, benzersiz deneyimler tasarlayın, en son özellikleri keşfedin ve bir Minecraft oluşturucusu olarak becerilerinizi geliştirin.

Creator News

  Block...Block...Block...

  Sık Sorulan Sorular

  Minecraft’a Eklenti nasıl eklenir?

  Kullanmak istediğiniz Minecraft Eklentilerini seçtikten sonra bunları yükleyebilir ve oyununuzdaki farklı dünyalara uygulayabilirsiniz. Minecraft Eklentilerini kurma talimatlarını takip edin ve oynarken bunları kullanmaya başlamayı öğrenin.

  Minecraft Eklentilerini nereden bulabilirim?

  Kullanabileceğiniz birçok ücretsiz Minecraft Eklentisi ve özelleştirilmiş dünyaların yanı sıra Minecraft Marketplace'te özelleştirilmiş Minecraft dünyaları bulunur. Kendi Minecraft Eklentilerinizi tasarlamak istiyorsanız yaratıcılığınızı ateşlemek için kullanabileceğiniz farklı Kaynak ve Davranış paketlerini keşfedin.

  Minecraft Bedrock Edition'ı modlayabilir miyim?

  Minecraft canavarlarını, bloklarını ve öğelerini modlamak için Kaynak ve Davranış paketi Eklentilerini kullanabilirsiniz.  Minecraft Eklentisini Kullanmaya Başlama hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Minecraft’ta Eklentiler nedir?

  Eklentiler, Minecraft oyun deneyiminizi özelleştirmenin yollarıdır. Kullanabileceğiniz bazı ücretsiz Minecraft Eklentileri bulabilirsiniz, ancak satın alabileceğiniz özel Eklentiler de bulunmaktadır. Bu Eklentiler oyunu oynama kurallarınızı değiştirebilir. Minecraft Eklentilerini dünyanızın görünüşünü değiştirmek ve, canavarların nasıl görünüp davranacağını değiştirmek için kullanabilirsiniz.

  Bedrock'ta nasıl Minecraft doku paketi yaparım? 

  Kaynak paketlerine giriş bölümünü okuyarak doku paketleri oluşturma ve dünyanızın görünümünü değiştirme hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Bedrock'ta Minecraft nasıl Davranış paketi yaparım? 

  Davranış paleti Eklentileri oluşturarak Minecraft deneyiminizi modlamaya başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Davranış Paketlerine Giriş öğreticisini okuyun.

  Minecraft Bedrock Edition'da nasıl yeni bir blok eklerim?

  Kaynak ve Davranış paketlerini kullanarak Minecraft'a yeni bloklar ekleyebilirsiniz. Özel blok ekleme bölümünü okuyarak blokları modlama hakkında bilgi edinin

  Minecraft Bedrock Edition'da canavarlar ekleyebilir ve modlayabilir miyim?

  Mevcut Minecraft canavarlarının davranışlarını modlayabilir ve dünyanıza eklemek için yeni bir canavar oluşturabilirsiniz.  Hayal gücünüzü açığa çıkarmak için Varlık Eklemeye Giriş öğreticisini kullanın.

  Özel bir dış görünüm paketini nasıl yapabilirim?

  Bir dış görünüm ve dış görünüm paketi modu yaparak görünümünüzü nasıl özelleştireceğinizi öğrenmek için Dış Görünüm Paketi Oluşturma öğreticisini okuyun.

  What Our Partners are saying

  Minecraft NovaEGG key art

  NovaEGG

  "Having the tools from the very start to be able to create an infinite amount of adventures and excitement is what has fueled us to create content for 10+ years. The physical computer limitations is the only thing I want to limit us as creators, and that's what we've always had with Minecraft."

  Tomhmagic Creations key art

  Tomhmagic Creations

  "Being a Marketplace Partner has given me the ability to run a business from my own home, connecting with people all over the world to create some fantastic projects that we can have a lot of fun with. I originated on PS4 edition which moved to Bedrock, and I fell in love with commands. This progressed to my passion for creating addons and seeing what limits I can push Minecraft to create a custom alternate experience."

  Minecraft Shapescape key art

  Shapescape

  "At Shapescape, we’re very proud to be a part of the Minecraft Partner Program. The Partner Program has allowed us to do things we would’ve never thought to be possible. We’re working with over 40+ people worldwide, and in September 2020, we even got to open our office in Hamburg, Germany, with 14 people working there right now!"

  Vicki-AKA-GeekyPixels key art

  Vicki AKA GeekyPixels

  "Being part of the Minecraft Marketplace has been life changing for me. It has not only enabled me to create content I enjoy making and work with other people who are just as enthused, but on a personal level I now have a better work/life balance and the flexibility to choose to prioritise the important things in life."

  Marketplace Showcase

  MINECRAFT OLUŞTURUCU BELGELERİ VE ÖĞRETİCİLERİ

  Minecraft içerik oluşturucu kılavuzları, başkalarının keşfetmesi için dünyalar oluşturmaktan canavarları modlamaya kadar hayal edebileceğiniz her şeyi yaratmanıza olanak tanır.

  Kolları açık, havada birçok eşyayla çevrili Minecraft karakteri
  Skydrops by Volcano

  Market iş ortağı olun

  Oluşturduklarınızı satmaya hazır mısınız? İçeriğinizi dünya çapındaki oyunculara satmak için Minecraft Marketplace'e katılın!

  Bir akıllı telefonun etrafında toplanan Minecraft karakterleri