Dowiedz się, jak zostać twórcą treści w Minecraft przy pomocy dodatków

Dowiedz się, jak modyfikować Minecraft za pomocą dodatków. Twórz skórki, projektuj unikatowe dodatki, odkrywaj najnowsze funkcje i rozwijaj swoje umiejętności jako twórca treści w Minecraft.

Creator News

  Block...Block...Block...

  Często zadawane pytania

  Jak dodać dodatki do Minecraft?

  Po wybraniu dodatków do Minecraft, których chcesz użyć, możesz zainstalować je i zastosować do różnych światów w grze. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi instalacji dodatków do Minecraft i dowiedz się, jak możesz zacząć używać ich w grze.

  Gdzie mogę pobrać dodatki do Minecraft?

  W Sklepie Minecraft jest wiele darmowych dodatków i niestandardowych światów do Minecraft, które możesz wykorzystać, Jeśli chcesz projektować własne dodatki do Minecraft, zobacz różne pakiety materiałów i zachowań, które możesz wykorzystać w twórczości.

  Czy można tworzyć modyfikacje do gry Minecraft Bedrock Edition?

  Tak. Możesz modyfikować moby, bloki i przedmioty w Minecraft za pomocą dodatków z pakietami zasobów i zachowań.  Więcej informacji znajdziesz na stronie Zacznij korzystać z dodatków do Minecraft.

  Czym są dodatki do Minecraft?

  Dodatki to sposoby na dostosowanie rozgrywki Minecraft. Możesz znaleźć darmowe dodatki do Minecraft, a także specjalne, które są dostępne do nabycia. Te dodatki pozwalają zmienić rozgrywkę. Możesz użyć dodatków do Minecraft, aby zmienić wygląd świata i mobów oraz ich zachowanie.

  Jak utworzyć pakiet tekstur do Minecraft w wersji Bedrock? 

  Więcej informacji na temat tworzenia pakietów tekstur i modyfikowania wyglądu świata znajdziesz na stronie Wprowadzenie do pakietów zasobów.

  Jak utworzyć pakiet zachowań do Minecraft w wersji Bedrock? 

  Przygodę z modyfikacjami w Minecraft możesz rozpocząć od tworzenia dodatków z pakietami zachowań. Więcej informacji znajdziesz w samouczku Wprowadzenie do pakietów zachowań.

  Jak dodać nowy blok w grze Minecraft Bedrock Edition?

  Nowe bloki w Minecraft możesz dodawać za pomocą pakietów zasobów i zachowań. Więcej informacji na temat modyfikowania bloków znajdziesz na stronie Jak dodać blok niestandardowy.

  Czy można dodawać i modyfikować moby w grze Minecraft Bedrock Edition?

  Możesz modyfikować zachowania istniejących mobów w Minecraft i tworzyć nowe moby w swoich światach.  Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła wyobraźni, skorzystaj z samouczka Wprowadzenie do dodawania obiektów.

  Jak utworzyć niestandardowy pakiet skórek?

  Aby się dowiedzieć, jak zmienić wygląd postaci i przedmiotów za pomocą skórek i modyfikacji pakietów skórek, zapoznaj się z samouczkiem Tworzenie pakietu skórek.

  What Our Partners are saying

  Minecraft NovaEGG key art

  NovaEGG

  "Having the tools from the very start to be able to create an infinite amount of adventures and excitement is what has fueled us to create content for 10+ years. The physical computer limitations is the only thing I want to limit us as creators, and that's what we've always had with Minecraft."

  Tomhmagic Creations key art

  Tomhmagic Creations

  "Being a Marketplace Partner has given me the ability to run a business from my own home, connecting with people all over the world to create some fantastic projects that we can have a lot of fun with. I originated on PS4 edition which moved to Bedrock, and I fell in love with commands. This progressed to my passion for creating addons and seeing what limits I can push Minecraft to create a custom alternate experience."

  Minecraft Shapescape key art

  Shapescape

  "At Shapescape, we’re very proud to be a part of the Minecraft Partner Program. The Partner Program has allowed us to do things we would’ve never thought to be possible. We’re working with over 40+ people worldwide, and in September 2020, we even got to open our office in Hamburg, Germany, with 14 people working there right now!"

  Vicki-AKA-GeekyPixels key art

  Vicki AKA GeekyPixels

  "Being part of the Minecraft Marketplace has been life changing for me. It has not only enabled me to create content I enjoy making and work with other people who are just as enthused, but on a personal level I now have a better work/life balance and the flexibility to choose to prioritise the important things in life."

  Marketplace Showcase

  DOKUMENTACJA I SAMOUCZKI DLA TWÓRCÓW TREŚCI W MINECRAFT

  Dzięki wskazówkom dla twórców treści w Minecraft możesz tworzyć, co tylko sobie wyobrazisz – od światów do modyfikacji mobów – a następnie przekazać swoje dzieła graczom.

  Postać z Minecraft z rozpostartymi ramionami, otoczona wieloma przedmiotami w powietrzu
  Skydrops by Volcano

  Zostań partnerem Rynku

  Chcesz zacząć sprzedawać swoje dzieła? Dołącz do Rynku Minecraft i sprzedawaj swoje treści graczom na całym świecie!

  Postacie z Minecraft zgromadzone wokół smartfona